את גרה בדירה כבר יותר משבע שנים ,רואה את אותם רהיטים כבר הרבה מאוד זמן , את פינת האוכל שקיבלת מדודים ,את הסלון הישן שהעבירו לך ,חדר השינה המיושן ואת המטבח שבחרת די מזמן וכבר אינו מתאים לקו האופנה.
רוצה לחדש דברים אבל לא מוצאת את הזמן הנכון ובנוסף את לא רוצה להוציא על זה יותר מידי כסף. בזמן האחרון ניתן לראות שימוש רב ברהיטים ישנים ,אפשר להגיד שזה נהפך לטרנד של ממש. הישן חזר לאופנה. חידוש רהיטים באמצעות צבע , שינוי ידיות ,החלפת זכוכית ,שינוי מסגרת זה דבר שקורה היום וניתן לראות אותו המון במגוון בתים וגם בחנויות.
חידוש רהיטים חוסך לנו כסף וגם עוזר לנו לשמר רהיטים עם ערך סנטימנטלי ,שאנחנו לא רוצים להיפרד מהם.
רהיט מחודש נותן ייחודיות למראה הבית. זה פריט אישי שעבר תהליך ומשדר משהו אחר , פריט ששונה מהכלל וייחודי מסוגו וכמובן נותן נגיעה עיצובית לבית שלא הייתה קודם.

אז איך ניתן לעשות את זה?

עיצוב הבית_MGL5020

הנה  לכם דוגמא קלה ליישום. השידה היא שידה ישנה שנעשתה אצל נגר פרטי מלפני 12 שנה , הצבע שהיה אופנתי אז היה צבע ונגה והידיות היו מרובעות ממתכת אפורה. המבנה של השידה הוא מבנה שניתן למצוא אותו היום והדבר היחיד שנעשה הוא החלפת הידיות בידיות עגולות בצבע שמנת ושידרגנו את המראה של השידה כולה. הוספת תאורה מתאימה להשלמת האווירה ויש לנו פינה מעוצבת.

עיצוב מחדש של חדר השינה

חדר שינה בד"כ עשוי מעץ מלא ומחזיק לזמן רב ,לכן אפשר לחשוב איך לשדרג אותו בלי להחליף אותו לגמרי. החלפת ידיות היא תמיד אופציה טובה וקלה לביצוע. כאן הוחלפו הידיות לידיות מעוגלות בצבע זהב והזהב החזיר את הרהיטים לחיים. הוספת פרטים משלימים כמו שטיח , רנאר תואם ואגרטל בצבעים מתאימים להשלמת המראה נותן לנו מראה מרענן וחדש לגמרי.

_MGL5030

אומנם זה נראה כאילו מדובר בפריטים זניחים, אבל כריות ,אביזרי נוי וכיסוי למיטה משדרגים פלאים את חדר השינה. שימוש בצבעים ושילוב של פריטים אהובים לצד המיטה הם דברים שניתן לעשות לבד והתוצאה שווה במיוחד.
שילוב של שטיח עם גוונים צבעוניים ופריטים משלימים באותם גוונים משלימים את כל האווירה.
_MGL5099 (853x1280) _MGL5102

יש לכם מטבח קיים ובא לכם לחדש אותו אבלעם זאת לא רוצים להוציא על זה יותר מידי כסף?
יש פתרון לזה.
המטבח היה מטבח קבלן רגיל בצבע ונגה ללא טריקה שקטה ומסילות בלום. כל הדלתות של המטבח פורקו והועברו לנגר. הוא החליף את הדלתות וחיפה אותם בפורמייקה בצבע שמנת עם טקסטורה של עץ,נבחרו ידיות חדשות להשגת המראה הכפרי שרצינו. לכל המגירות הוסיפו טריקה שקטה ומסילות בלום. הוספנו קלפהומיקמנו אותה מעל הכיור ויש בה מקום לייבוש כלים וגם מדפים.
עיצוב הבית עיצוב הבית

אני מציעה לכם לעשות סיבוב בבית ולהסתכל על רהיטים ופריטים אהובים ,תפעילו את דמיונכן ותחשבו איך ניתן לחדש ולהחיות את הקיים. מבטיחה לכם שלפעמים שינוי קטן עושה שינוי גדול.
בהצלחה.

שלכם ,
ליעד הלר
מעצבת פנים

האתר של ליעד

050-2805200

lhdesign20@gmail.com