אם כסף איננו מצרך מיותר בחשבון הבנק שלכם, ואם מנגד, אינכם מוותרים על מדשאה ירוקה ומרעננת בקצה הבית, אתם מוזמנים להכיר את המדשאה המודרנית והחסכונית ביותר: דשא סינטטי!

דשא סינטטי זול יותר, זו עובדה!

דשא טבעי הוא זולל מים אגרסיבי למדי, הזקוק להשקיה קבועה בקנה מידה נרחב. בהתחשב בעובדה שבארצנו הקטנטונת והיבשה מים הם מוצר צריכה נדיר ויקר ביותר, הרי שדשא סינטטי ימנע מכם התמודדות עם קונפליקט תעריפי המים בישראל, וישמור על פרופורציה בחשבונות המים שלכם. מעבר לכך, דשא סינטטי איננו זקוק לתחזוקה שוטפת, שגם היא, כמובן, כרוכה במזומנים. דשא טבעי זקוק לגינון שוטף, להדברה קבועה ולזיבול, שעלויותיהם אינן נמוכות. על כן, גם אם הרכישה הראשונית של דשא סינטטי כרוכה בהשקעה גדולה יחסית, הרי שבמבט לטווח רחוק, אין כל ספק כי דשא סינטטי יוכיח עצמו כאופציה חסכונית בכל קנה מידה. ומה עוד? דשא טבעי דורש טיפול קבוע אותו יהיה עליכם לשבץ בלוח הזמנים שלכם באופן כזה או אחר. בעידן הנוכחי, כשטיים איז מאני, ולעיתים קרובות, הרבה מאני, מטלת הטיפול השוטף בדשא עשויה לבזבז לכם כסף. לא חבל? לכו על דשא סינטטי ותוכלו למחוק מטלה נוספת מהרשימה!

כיצד תבחרו דשא סינטטי?

השתכנעתם? כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הדשא הסינטטי המתאים לכם בול. מומלץ מאוד לבחור את משטח הדשא שלכם באופן פיזי, ולבדוק אותו באופן הפשטני ביותר, ללא נעליים, וזאת במטרה לוודא שמגע הדשא הסינטטי נעים לכם. אם יש לכם כוח ומעט זמן, מומלץ לצרף גם את הילדים, בפרט הגדולים שבהם, למסע הרכש, על מנת שיוכלו גם הם לחוות את דעתם. אם אתם מסוג המשפחות שמבלות בגינה הביתית בכל רגע אפשרי, ואם ארוחות חוץ באוויר הקריר הן אורח קבע בתפריט המשפחתי שלכם, העדיפו דשא סינטטי צפוף, אשר ישמור על מראה רענן גם אם תעמיסו עליו. מעבר לכך, אל תוותרו על רכישת דשא סינטטי איכותי ומשובח, שישמור על מראה מדהים לאורך זמן, ויעניק לגינה שלכם את האפקט הרצוי לאורך שנים ארוכות. אל תוותרו על דשא סינטטי אשר יוצר באופן קפדני, בהתאם לכל התקנים הדרושים, ואשר עומד בכל הסטנדרטים הבין לאומיים המוגדרים. כמו כן, דרשו תעודת אחריות מהימנה לטווח ארוך של מספר שנים לפחות, במטרה להבטיח את הנאתכם האופטימלית מהדשא לאורך זמן.