לפני מספר חודשים החלטנו, בעלי ואני, שאנחנו חייבים לרענן את הבית. כיוון שהתקציב שלנו היה נמוך החלטנו רק על צביעה ושינוי מיקום הרהיטים.

התכנסנו כל המשפחה וחשבנו על צבעים שהיינו רוצים לראות בכל אחד מהחללים. חשבנו איזו אוירה אנחנו רוצים למצוא בכל יום כשאנחנו חוזרים מהעבודה/ לימודים. לקחנו את מניפות הצבעים והתחלנו לשחק בין הדפים לעבור ולהתאים גוונים צבעים וטונים.

עיצוב הבית, צביעת הבית צביעת הדירה

לחדר המשחקים של הילדות החלטנו על צבעים תוססים של מסטיקים עגולים.

כמו הצבעים גם הילדות שלנו אוהבות להשתולל אוהבות צבעוניות לכן החלטנו לצבוע את ארון הבגדים שמשמש אותנו לארון משחקים בצבע הקיר.
צבענו את החדר באפור בהיר 4211P ממניפת טמבור ועוד קיר ורבע באפור כהה D4213 .

את הצבעוניות הוספנו ע"י שולחן לימודים עם פורמייקה אדומה שמצאנו בבועוידם של ההורים, במרווח שנוצר בנישת הארון בנינו ארון מדפים צר כל אחד מהמדפים נצבע בצבע שונה בעזרת דוגמיות של צבע שניתן לקנות בחנויות הצבע השונות ועליהן הנחנו את ספרי הילדים כאשר הם מחולקים לגוונים. צבענו את שולחן היצירה והכיסאות בשלושה צבעים עזים מסגרנו ציורים של הילדות במסגרות צבעוניות ואת שאר העבודה עשו המשחקים הצבעוניים.

עיצוב הבית, צביעת הבית צביעת הדירה

את חדר השינה שלהן החלטנו לצבוע בצבע מרגיע מצד אחד אבל חי מצד שני לכן בחרנו בצבע שהן מאוד אוהבות – תכלת..P3151
לבנות יש אוסף של פיות, מצאנו מקום מיוחד- מדף שניבנה בגובה של 2.20 מטר מהרצפה כך שהפיות "שומרות" עליהן מלמעלה, בנוסף צבענו את הפס מהמדף ועד לתקרה בלבן שנותן הרגשה של ניקיון וטוהר.

אהבה נוספת שלהן הכנסנו לחדר בעזרת טפט של ציפורים. סבתא מוקי תרמה את כשרונה ומרצה למאמץ ורקמה סידרה של רקדניות על בד גבינה אותו הפכנו לוילון וכדי לעשותו מרשים יותר ועשיר יותר הוספנו וילון לבן/שמנת שקוף מתחתיו.

עיצוב הבית, צביעת הבית צביעת הדירה

עיצוב הבית, צביעת הבית צביעת הדירה

את החלל הציבורי בבית ,הסלון והמטבח צבענו בצבעים שאנחנו אוהבים ויוצרים בבית אוירה חמימה – חאקי וירוק זית 3011Pו- .3014 .T
את הספה ריפדנו בעצמנו קנינו בד ברח' הרצל בתל אביב אצל "שכטר" והוספנו כמה כריות.

לפני:

עיצוב הבית, צביעת הבית צביעת הדירה

 

אחרי:

עיצוב הבית, צביעת הבית צביעת הדירה