בעיצוב הבית אנחנו נוהגים ללכת על בטוח ומשתמשים בעיקר בצבעים מוכרים ובטוחים כמו שחור ,לבן , שמנת ואפור. לא שזה לא בסדר ,אבל מה רע בקצת תעוזה ,ניתן להעיז ולהשתמש  בצבעים שמחיםכמו אדום ,צהוב ,סגול ,כתום וירוקולהוסיף שמחת חיים בפרטים שונים בבית.

בחירת צבע דומיננטי במהלך עיצוב הבית

אם אתם מתקשים להוסיף צבע דומיננטי בחלל, ניתן להשתמש בו בנגיעות קטנות, לדוגמא – בכריות נוי בסלון , ריפוד לכיסאות בפינת האוכל , אביזרי מטבח ,שטיחים ועוד.
אני אישית נוטה להעיז וכך פגשתי לראשונה את הצבע ירוק פיסטוק ופשוט התאהבתי . זה התחיל כשרציתי לשדרג את המראה של המטבח ובחרתי לעשות זאת דרך כסאות הבר.הייתי צריכה לקחת בחשבון שאני צריכה לבחור צבע שיתאים לעץ אפריקאי המשמש כשולחן בר , ושהצבע שאבחר לא יהיה יותר מידי דומיננטי מכיוון שדלתות המטבח מחופות בטקסטורה בהירה של עץ ובנוסף יש קלפה בצבע שמפניה. לאחר התלבטויות אם ללכת על בטוח  ולבחור כסאות מעץ ולסגור את הסיפור העדפתי להעיזולהוסיף צבע והיה ברור לי שהירוק פיסטוק הכי יתאים וכך התחלתי את המסע לאתר את הכיסא המושלם .התחלתי בסיור במגוון רשתות מובילות אבל מהר מאוד הבנתי כי את הצבע צריך לבחור בקפידה. וכך הגעתי לרחוב הרצל בתל אביב. לאחר הסתובבויות נמצאה החנות המתאימה ובה בחרתי בקפידה.מפלטת טמבור .את הצבע האהוב והנה לכם התוצאה.

עיצוב הבית

סלון בעל מראה מודרני , נוטה להיות קלאסי ולא מקושקש ,ובולט בו השימוש בצבעים סולידיים . בסלון הזה החלטתי לגוון ולשלב בין השניים ,הוספתי שתי כורסאות עם צבע שונה המחיות את האווירה

עיצוב הבית

כריות נוי תמיד משדרגות ומשלימות לנו את האווירה , כאן ניתן לראות שימוש בכריות בצבע ירוק , צהוב ושמנת שמשתלבות עם התמונות מאחור ועם כסאות הפיסטוק ברקע.

צבע מוסיף המון ויכול לחולל פלאים גם אם זאת סתם ספפה פשוטה, ושטיח מתאים ישלים לנו את המראה.

עיצוב הבית

וכמו שכבר אמרתי לכם, אני כבר התאהבתי בירוק פיסטוק ואני מגדירה אותו כהשחור החדש ,והנה לכםמבחר פריטים שניתן להוסיף בכל פינה בבית ולהחיות את האווירה.

עיצוב הבית

שלכם ,
ליעד הלר
מעצבת פנים

האתר של ליעד

050-2805200

lhdesign20@gmail.com