מחפשים ווילון שייעשה לכם את הבית? בכתבה הבאה כל המידע הדרוש לכם על ארבעת הווילונות המבוקשים בישראל!

1. ווילונות הצללה

למעשה, מרבית הווילונות הקיימים מקוטלגים כווילונות הצללה. המטרה המוצהרת של ווילונות הצללה היא לספק צל, לסנן חדירת אור השמש וכמובן – להגן על פרטיותכם האופטימלית במרחב הביתי. המטרה המוצהרת פחות אך החשובה הרבה יותר היא המטרה העיצובית. האספקט העיצובי של הווילונות הוא עולם מלא של גוון, סגנון ועיצוב, ומציע אין סוף אפשרויות מדהימות להלבשת הבית. מעוניינים לנסוך חיות בחדר בעל ריהוט כבד ואווירה קדורנית מעט? לכו על ווילון בעיצוב מעניין ומקורי שיוסיף לחדר קלילות מעודנת. לחילופין, תוכלו לבחור בווילון בעל צבע חי וססגוני וליהנות מרעננות כיפית שתשנה את פני החלל כולו. אם אחד החדרים בביתכם מורכב מרהיטים במספר גוונים והקו העיצובי שלו לא ממש מוגדר, זה הזמן לבחור בווילון בגוון מגשר שיהפוך את החדר ליחידה אחת מעוצבתוהרמונית! בקלאסיקיר, ממלכת הווילונות הבלעדית המובילה בשוק הווילונות כבר 30 שנה, תמצאו מגוון עצום של ווילונות הצללה איכותיים בכל צבע, עיצוב וסגנון, עם אופציה לייצור אישי של ווילון החלומות שלכם. לרשותכם ווילונות הצללה במגוון עשיר של מרקמים, גוונים, דוגמאות והדפסים וממגוון חומרי גלם כמו בדים, עץ, פלסטיק מוקצף, אלומיניום ועוד. כמו כן, תוכלו לבחור ברמת ההצללה המתאימה לכם מתוך סקאלת רמות הצללה רחבה. ווילונות לבית

2. ווילונות חשמליים

וילון חשמלי הוא אחד החידושים המדהימים של עידן הקדמה. מנגנון הווילון החשמלי מבוסס על מתג חשמלי או שלט רחוק המחוברים למנוע ולמסילה חשמליים. ווילונות חשמליים פועלים ללא כל צורך במגע וניתן לחברם למערכת חשמל חכם וליהנות מנוחות אופטימלית. מעבר לנוחות ההפעלה המושלמת, ווילון בעל מנגנון חשמלי נהנה מחיים ארוכים יותר, שכן הוא פטור מהמשיכות הידניות החוזרות ונשנות אשר מקצרות את חיי הווילון באופן משמעותי. את מערכת ההפעלה של וילונות חשמליים ניתן לנייד ולהתאים מחדש, היא חסכונית בחשמל וניתנת לתכנות בהתאם לשעות היום. ובעיקר – הפתיחה החשמלית מספקת פתיחה וסגירה מאוזנות, נטולת “תקיעות” וזוויות לא מחמיאות אשר עשויות להתרחש בפתיחה ידנית של הווילון. את מנוע הווילון ותכונותיו יש להתאים למידות הווילון הנבחר, לתשתית החשמל הקיימת, לצרכים האישיים, ליכולת הפיננסית, לאופן הפתיחה הרצוי ולקו העיצובי המועדף על הלקוח. לנוחיותכם, תוכלו גם לבחור במנועים משולבים אשר מאפשרים מעבר למצב ידני למקרה של הפסקת חשמל או עבור שומרי שבת. אחד הפיתוחים החדשניים בתחום מאפשר הפעלה של הווילון החשמלי באמצעות חיישן שקולט את כמות האור המגיעה אל החלון, ובהתאם לכך – פורש את הווילון באופן אוטומטי. למעשה, המונח "ווילון חשמלי" מגדיר את אופן הפתיחה של הווילון ולא את הווילון עצמו, כך שאם הרעיון של פתיחה חשמלית תפס אתכם, תוכלו לבחור כל ווילון שימצא חן בעיניכם ולהתקין לו מנוע ומסילה מתאימים. תיהנו!

3. ווילונות האפלה

אם אתם רוצים לשכוח את השמש שמעבר לזגוגית החלון, ווילונות האפלה מיועדים עבורכם. ווילונות האפלה הם, כשמם, ווילונות המעניקים האפלה מקסימלית של השמש וחוסמים אותה באופן מוחלט. ווילונות האפלה הם פריט שימושי בהחלט הן במגרש הביתי והן מחוצה לו, כמו במעבדות, במשרדים ובבתי מלון. אם תבחרו להתקין ווילון האפלה בחדר השינה, תוכלו ליהנות מאיכות שינה ברמה אחרת, כמותה טרם הכרתם. כמו כן, בחדרים המשמשים לצפייה, כמו חדרי מגורים, אשר חשופים לקרינת שמש ישירה,ווילון האפלה הוא זה שיעשה את ההבדל באיכות הצפייה. ווילונות האפלה משמשים כתחליף מעולה לתריסים, מה שהופך אותם לחסכוניים, והם מעניקים חופש עיצובי מוחלט של סביבת החלון. מעבר לכך, ווילונות האפלה מבודדים את החום או הקור השוררים בחוץ ובעקבות כך, מאפשרים לחסוך בצריכת האנרגיה לחימום ולקירור. ווילונות האפלה הם ווילונות יוקרה לכל דבר, וניתן להשיגם בשלל גוונים ועיצובים ייחודיים, בתוספת מנגנון חשמליאו בלעדיו.לבחירתכם!

4. ווילן רומי

אחד מווילונות היוקרה היותר פופולאריים הוא ווילון רומי. ווילון רומי הוא ווילון בעיצוב מלבני ישר אשר נגלל כלפי מעלה באמצעות כבל המיועד לכך ומאפשר בחירה ברמות הצללה שונות. גם כאן, האופציה החשמלית קיימת, לנוחיותכם. הקו העיצובי של ווילון רומי הוא נקי ובעל אמירה קלאסית, והוא נוסך בכל חלל בו הא מוצב אווירה קלאסית, ועם זאת -יוקרתית.

ווילונות יוקרה – זה קלאסיקיר!

קלאסיקיר, הווילון והאגדה, היא חנות ווילונות יוקרה המובילה בתחום מזה 30 שנה! החברה נושאת אופי משפחתי, כאשר טובה ובעלה מושון, שייסדו את העסק בעשר אצבעותיהם, מייצרים ווילונות יוקרהאיכותיים במיוחד עם הרבה אהבה, ומכל הלב. בחנות האגדית תמצאו תצוגה מרהיבה של ווילונות יוקרה בכל העיצובים והסגנונות, המוצגים בגודל של כ 2.5 מטרים, מהשמאפשר לכם לסמן ביתר קלות את הווילון שכבש את ליבכם. כמו כן, בחנות תצוגה מדהימה של בדי ריפוד וטפטים כחלק משלים בעיצוב הבית.

למה קלאסיקיר?

קלאסיקיר מובילה באיכות, בעיצוב, וגם – במחיר! החנות היוקרתית ממוקמת באזור התעשייה בהרצליה פיתוחוכוללת גם מתפרה משוכללת ומרפדיה מתקדמת, ובמילים אחרות: הכל נעשה בבית! יחד עם תופרת הבית והמתקין הוותיק שהצטרפו למשפחת קלאסיקיר לפני למעלה משני עשורים, מייצרים טובה ומושון את הווילונות המופלאים שלהם, ללא פערי תיווךוללא עלויות יבוא. הכל נעשה תחת קורת גג אחת, יחד עם מקצועיות בלתי מתפשרת ומומחיות ממדרגה ראשונה.קלאסיקיר פונה לכלשכבות הגיל, עם ווילונות מדהימים ברוח צעירה ואפילו שובבה, לצד ווילונות קלאסיים יוקרתיים, מסוגנניםוהדורים. המחירים האטרקטיביים, החמימות המשפחתית והתחושה כי תמיד יהיה לכם לאן לחזור, הם המרכיבים של נוסחת ההצלחה!

עמוד פייסבוק של קלאסיקיר: https://www.facebook.com/ClassyKir