עיצוב מטבחים

החלק המהנה שבעיצוב מטבחים דורש כמה פעולות והחלטות בסיסיות כגון: בחירת הצבע והגוון השולט והבולט שיהיה במטבח אותו נרצה, בחירת מטבחים פתוחים או אולי מטבחים סגורים, וכמובן האם נרצה אי במטבח, שיש וחיפויי קרמיקה או שיש אשר ממנו יורכבו הקירות שיסההט אותו. אם נסתכל על מטבחים מודרניים כיום, הם לרוב מעוצבים בגוונים בולטים או בגווני השחור-לבן, והעיצוב החד והחלק תפס מקום של כבוד במטבח שלנו.

עיצוב מטבח – אז מה היה לנו פה?

מטבחים פתוחים? ממש פריט נוי הממשיך את עיצוב הבית, אך עדיין על מנת לקבל החלטה להתאים מטבחים פתוחים אל הבית שלנו, צריך לבחון מספר פרמטרים כמו מבנה, גדלים, והתאמה.

מטבחים סגורים? סטנדרטי ורגיל, אך תמיד יכול להיות מעוצב ברמה לא פחות גבוה. אילו מכם המעוניינים במטבח מתקדם יותר בטח בחנו אופציה של אי למטבח המקנה אקט עיצובי מושך ונוחות מדהימה.

חיפויים למטבח? חשוב להחליט ממה נרצה שהחיפוי יורכב במטבח שלנו, שיש או קרמיקה, החלטה שפשוט צריכה להיות בראש ולאו דווקא קריטית בשלב ההתחלתי, כיוון שהיא פשוט אקט משלים לעיצוב מטבחים מודרני.

עיצוב מטבחים | עיצוב הבית | המדריך לעיצוב הבית | פורטל בית משותף

מטבח נוח לשימוש יומיומי

עיקר עקרונות הנוחות והאחסון מסתכמים במחשבה והתאמה. כך למשל זוג יחידות ארונות מטבח יקנו נוחות מרבית, לעומת ארון אחד עמוק שנצטרך לעבוד איתו יומיום ולחפש מוצרים באופן קבוע.

נתון נוסף שחשוב להתאים ברכישת מטבח לבית הוא גובהו של השיש, והתאמתו למשתמשים במטבח. לבסוף, חשוב לזכור כי מטבח מורכב מהמון חפצים ומצרכים, נוחות הארגון והגישה בתוך ארונות המטבח ועל השיש חשובה לא פחות.

מטבח במחיר הזול ביותר

מחירי מטבחים ממוצעים כיום הם באזור ה-55 אלף, רכישת מטבח היא הוצאה לאורך זמן המשתלמת שנים, הנה טריק קטן שנהייה פופולארי בשנים האחרונות בקרב רוכשי מטבחים באינטרנט:

הטיפ שלנו: בתקופה האחרונה קמו מספר פורטלים לרכישת מטבח ממספר חברות (כמו אקרמן מטבחים, שאנל ועוד…), תוכלו להתרשם ממספר חברות עיצוב מטבחים, להשאיר פרטים ולתת להם לדאוג שיחזרו אליכם עם פרטים לגבי כל מטבח שתרצו לרכוש, כך בעצם הגולשים שמחפשים כיום מטבחים באינטרנט זוכים בערך מוסף של חיסכון בזמן, מאמצים של מרדף אחר חברות מטבחים, וכסף בעקבות העובדה שיוכלו להשוות בין מספר חברות מטבחים והצעות לגבי אותו סוג מטבח, להחליט ולרכוש בזול.

הכתבה באדיבות פורטל המטבחים הישראלי – אקרמן מטבחים.